Kolory, które nigdy mi się nie znudzą & jesienne stylizacje w jasnych kolorach

Jestem wielką miłośniczką jasnych kolorów. Biel, beż i szarość to bazowe kolory w moich stylizacjach. Jasne kolory zawsze dodają stylizacjom nieco świeżości, dlatego dużo częściej znajdziecie u mnie całą stylizację w jasnych kolorach niż w ciemnych. Najlepiej czuję się w połączeniu typu jasna góra i ciemny dół, ale bardzo chętnie też łączę jasne spodnie z jasnymi swetrami.

Niestety jesienny deszcz i śnieg w zimie nie sprzyjają noszeniu jasnych ubrań, a przynajmniej nie jasnych spodni i długich jasnych płaszczy. Chyba nie znam nikogo kto w jesienną chlapę zdecydowałby się na wyjście w białych spodniach i jasnym, długim płaszczu. Od czasu do czasu zdarzają się jednak suche dni, z których póki co staram się korzystać i noszę moje ostatnio ulubione jasne spodnie ze wzorem w pepitkę.

Ostatnio pokochałam też noszenie długich płaszczy z trampkami. To taki (póki co jeszcze) przejściowy outfit, bo zapewne już niedługo zawita do nas prawdziwa zima i wtedy już tylko w grę będą wchodzić kozaki i grube, zimowe kurtki.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *