Co zamiast Louis Vuitton Pochette Métis?

Z zakupu Metis jestem niezadowolona i wiem, że kilka z Was zrezygnowało z jej zakupu. W poście o tej torebce (klik) napisałam też, że mam na oku inną całkiem podobną aktówkę. Nie pisałam jednak o niej bo chciałam na żywo się przekonać czy jest warta ceny. Miałam na myśli torebkę Coach Cassie, której cena to około 395 euro – czyli dużo mniej niż torebka od LV (możecie kupić dwie Cassie w różnych kolorach i mimo wszystko nie wydacie tyle, ile kosztuje jedna Metis 😉 ).

Coach Cassie obejrzałam w ubiegłym tygodniu w butiku. Niestety nie mam dla Was zdjęć. Mogę tylko napisać, że torebka bardzo mi się spodobała i jeżeli Coach zdecyduje się na wypuszczenie jej w beżowym kolorze (lub szarym) i w gładkiej skórze (obecnie jest tylko dostępny mix gładkiej beżowej skóry z zamszem) to będzie moja ;). Bardzo spodobała mi się też wersja brązowa, która wydaje się być pięknym klasykiem.

Byłabym bardzo wdzięczna gdyby dziewczyny, które mają już tę torebkę lub zamówią ją w przyszłości, napisały pod tym postem swoją opinię o niej. Sporo osób zagląda na bloga i fajnie by było, gdyby zgromadził on kilka (innych niż moja) obiektywnych opinii. Na pewno pomoże to w przyszłości uniknąć innym zakupu rzeczy o kiepskiej jakości.

Poszperałam też nieco w internecie i dziewczyny mieszkające w UK bez problemu mogą zamówić tę torebkę na stronie Coach (tutaj wersja w czarnej skórze). W Polsce jest nieco trudniej dostępna. Obecnie jeden ze sklepów internetowych ma ją w ofercie, ale jak długo to nie wiem (tutaj również wersja w czarnej skórze).

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *