Dlaczego kupiłam różową kurtkę?

Jestem fanką klasycznych stylizacji. Klasyka w moim wykonaniu oznacza elegancki lub półelegancki outfit, często w stylu street style. Jeansy, swetry, marynarki, balerinki i szpilki to w mojej szafie podstawa. Dominujące kolory to zaś biel, beż, szary i czarny. Mając takie kolory w szafie nie można nie wyglądać źle. Wszystkie te barwy pasują do siebie bardzo dobrze i łatwo je razem zestawić. To całkiem komfortowa sytuacja kiedy wszystko do siebie pasuje, a dylematy z serii w co się ubrać, są najczęściej spowodowane chęcią posiadania czegoś nowego.

Każdy rozdział naszego życia wymaga jednak od nas czegoś nowego, wymaga bycia nową, lepszą wersją samego siebie. U mnie właśnie stare nawyki i przyzwyczajenia przestały się sprawdzać. Mentalnie nawet zaczęłam wymagać od siebie małych zmian w moim stylu. Jestem odważną osoba z zasaday, więc dlaczego czasem nie postawić na odważniejszą stylizację? Od razu uprzedzę, że ekstrawagancja w moim wykonaniu nie sprawdzi się. To co chciałabym osiągnąć to dodać do mojego aktualnego stylu mały akcent świeżości i odwagi. Klasyka połączona z nowoczesnością od czasu do czasu nie jest zła, prawda? W mojej opinii brzmi to dobrze 😉 .

Oczywiście nie będę wymieniać wszystkich ubrań. Nie – nie o to mi chodzi. Mój styl jako tako nie zmienił się. Nadal uwielbiam neutralne kolory, nadal uwielbiam proste fasony. Moj styl potrzebuje jednak czegoś nowego, trochę świeżości. I tak oto zdecydowałam się dokupić tę oto jasno różową kurtkę Apparis ze sztucznego futra. Kiedy ją zobaczyłam jakiś czas temu pomyślałam sobie BINGO! To jest właśnie to czego potrzebuję. Jasnoróżowy kolor pasuje idealnie do mojej urody, nadal jest neutralnym kolorem, a jednocześnie kurtka w tym kolorze jest czymś nowym w mojej szafie. Strzał w dziesiątkę. Niestety nie znalazłam tej kurtki, w kolorze w którym chciałam w żadnych europejskim sklepie internetowym. Zamawiałam więc ją w Stanach, co wiązało się z zapłatą dodatkowego podatku. Ostatecznie jednak całkowita cena nie różniła się od tej, jaką oferują inne europejskie marki sprzedające faux fur.

Kolejnym zakupem, który ma za zadanie urozmaicić moją szafę są długie kolczyki. Jestem na etapie poszukiwania tych idealnych. Myślę, że nawet znalazłam dwie pary, które spełniają moje oczekiwania, ale w przypadku biżuterii zawsze przed zakupem oglądam ją na żywo.

Jeansy – Zara

Kurtka – Apparis (do kupienia tutaj (obecnie biały kolor na wyprzedaży), tutaj & tutaj (nieco inny model Apparis, ale też piękny) i tutaj (tutaj zamawiałam – to dokładnie ten model i kolor co ja mam).

Sweter – the other stories

Torebka – LV

Trampki – Converse

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *