Nowe funkcje na blogu

Może zauważyliście, że na blogu pojawiło się kilka nowości. Pozwólcie, że Wam krótko opowiem o zmianach, które dokonałam w ciągu ostatnich dni 🙂 .

SimplyMyWonderland to moje wpisy, ale ten blog to również czytelnicy, czyli Wy. Chciałam więc mieć możliwość abyście byli na bieżąco z publikowanymi postami. Dlatego razem z mężem stworzyliśmy opcję powiadomień mailowych, które będą wysyłane za każdym razem kiedy nowy post zostanie dodany. Aby zapisać się na listę subskrybentów należy potwierdzić chęć zapisania się do listy mailigonwej poprzez link załączony do maila, który otrzymacie po podaniu adresu mailowego tutaj:

 

Często na Instagramie pytacie mnie o numery referencyjne ubrań lub dodatków, zwłaszcza jeżeli chodzi o produkty z Massimo Dutti, COS, Zary, H&M itd., dlatego w miarę możliwości będę Wam podlinkowywać niektóre rzeczy. Linki znajdziecie na samym dole postów. Tak jak w poście, w którym pokazałam Wam mój ostatnio ulubiony outfit do biura. Wygląda to tak:

Dla zainteresowanych dodałam również stronę, na której zobaczycie moje ulubione ubrania i dodatki. Lista zawiera zarówno nowe rzeczy, jak i te które w mojej kolekcji są już od dawna. Postaram się na bieżąco aktualizować tę stronę, abyście na bieżąco widzieli co nowego pojawia się w mojej szafie i co jest moim zdecydowanym faworytem*.

 

*niektóre linki mogą być linkami afiliacyjnymi.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *