Sukienka w kwiaty w casualowym wydaniu

Jeżeli myślicie, że romantyczne sukienki w kwiaciasty wzór nadają się tylko delikatnych i bardzo dziewczęcych stylizacji z sandałami lub szpilkami, to może uda mi się dziś Was zaskoczyć. Ja lubię bardzo kwiaciasty wzór i moją ulubioną sukienkę z tym wzorem noszę czasami z trampkami Converse i jeansową marynarką. Moim zdaniem takie połączenie sprawdza się świetnie, kiedy chcecie mieć na sobie coś wygodnego, a jednocześnie chcecie wyglądać dziewczęco i naturalnie.

outfit z sukienką w kwiaty

Ja waśnie dziś chciałam tak wyglądać. Wróciłam z krótkiego urlopu i musiałam załatwić kilka spraw na mieście oraz zrobić małe zakupy. Niestety po kilku dniach nieobecności lodówka sama się nie napełni jedzeniem. Chciałam się czuć więc komfortowo zarówno w trakcie jazdy po zatłoczonym mieście oraz podczas pieszego przemieszczania się pomiędzy kolejnymi sklepami i straganami.

outfit z sukienką w kwiaty

Dobranie jeansowej kurki i Convers’ów ma także małą zaletę. Taka stylizacja nadaje się z powodzeniem na chłodniejsze dni. Dziś jest tylko 16 stopni i zmarzłabym z pewnością, gdybym nie miała żadnego okrycia wierzchniego. Zdecydowałam się także nałożyć cienkie rajstopy, których właściwie nawet nie było widać.

Sukienkę, którą mam na sobie pewnie kojarzycie już z tego posta. Wtedy zdecydowałam się na jej bardziej romantyczne wykorzystanie. W mojej szafie lubię tak dobierać ubrania, abym mogła łączyć je ze sobą na różne sposoby, w zależności od sytuacji, potrzeby i choćby nastroju. Warto się więc zastanowić przed zakupem czy dana rzecz będzie pasowała do Waszego stylu i już innych ubrań, które macie w szafie. Niestety nie zawsze się to udaje, ale warto przynajmniej chwilę się zastanowić zamiast później żałować wydanych pieniędzy.

Jaką zasadą kieruję się przy kupowaniu ubrań? Tą informacją podzielę się z Wami już niedługo.

sukienka w kwiaty

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Comment

  1. asia
    December 3, 2019 / 11:58 am

    podoba mi się 🙂