Stylizacja z torebką Louis Vuitton Pochette Metis

I stało się. Nastałą prawdziwa jesień. Wiem, że jest wiele osób, które uwielbiają tę porę roku. Ja średnio do nich należę. Lubię od czasu do czasu ubrać sweter i szalik, ale moje serce zawsze będzie należało do później wiosny/wczesnego lata. Ostatnio przeglądnęłam moją szafę, żeby zobaczyć jakie ubrania właściwie mam na jesień i stwierdziłam, że kilka moich swetrów nie nadaje się już do noszenia. Jeden kaszmirowy się wstąpił, inny biały bawełniany zrobił się szary. Cóż… nie mając wyjścia złożyłam zamówienie w dwóch internetowych sklepach i czekam na dostawę. Zobaczymy co przyjdzie.

Pochette Metis torebka

Tymczasem postanowiłam wyprowadzić na spacer moją nową torebkę. Muszę przyznać, że nadal jestem bardzo zadowolona z zakupu. Torebka jest jak dla mnie dość pojemna i można ją nosić na kilka różnych sposobów. Skóra wydaje się być mocno wytrzymała co gwarantuje brak zarysować. To byłą jedna z lepszych decyzji zakupowych!

Do czarnej torebki dobrałam także czarne spodnie i czarny płaszcz z Zary, który jest moim faworytem w tym sezonie. Ponieważ w czarnym kolorze wyglądam średnio postanowiłam dobrać jasny kaszmirowy sweter (jedyny jaki mi pozostał) oraz rozjaśnić całość szalikiem Burberry. Całość bardzo przypadła mi do gustu i chyba będę się tak częściej ubierać. Jeżeli tak jak ja nie czujesz się dobrze ubrana na czarno to właśnie świetnym trikiem jest dobranie jakiegoś dodatku, który rozjaśni całą stylizację i tym samym nada jej kontrastu. Polecam wypróbować ten trik 😉 !

Pochette Metis torebka

Jeansy (tutaj)

Buty (tutaj)

Płaszcz (Zara niedostępny już / bardzo fajna i niedroga alternatywa tutaj)

Torebka (LV z której nie jestem zadowolona – dużo lepszą opcją jest ta torebka)

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Comment

  1. Michał
    August 7, 2019 / 3:00 am

    Klasyczna kobieca elegancja!