Stylizacja z szarą sukienką i zakupy w Louis Vuitton

Dziś rano wybrałam się na zakupy. Niedawno miałam urodziny i z tej okazji postanowiłam kupić sobie nową torebkę Louis Vuitton. Kilka dni temu trochę się jeszcze wahałam, na który model się zdecydować. Oglądałam sporo zdjęć na instagramie, ale mimo wszystko nie wiedziałam, która wersja kolorystyczna najbardziej by mi odpowiadała. Po kilku dniach rozmyśleń dziś rano byłam już pewna jaką torebkę chcę i w jakim kolorze 🙂 .

Torebka chanel mini

Muszę przyznać, że pogoda dzisiejszego rana bardzo dopisała. Rano świeciło piękne słońce, dlatego zdecydowałam się na szarą prostą sukienkę i kurtkę jeansową. Od kilku miesięcy jestem fanką takich prostych jesienno-zimowych sukienek. Szukałam w styczniu idealnego fasonu w kilku sklepach, aż znalazłam w Mango. W tym sezonie bardzo podobna jest w H&M. Do sukienki dobrałam moją małą torebkę Chanel i baleriny Chloe.

Muszę przyznać, że dzisiejsze zakupy wyjątkowo mi się podobały. Miasto nie było zatłoczone jak zazwyczaj. Mój mąż bez problemu znalazł miejsce parkingowe i to niemalże przy samym butiku Hermes. Za każdym razem kiedy jestem w jego pobliżu zachwycam się piękną architekturą. Kiedy byłam młodsza bardziej odpowiadały mi sklepy usytuowane w dużych galeriach handlowych. Obecnie sprawia mi większą przyjemność “spacer” wśród butików usytuowanych na parterach kamienic lub innych budynków.

butik Hermes

Po chwili zastanowienia czy powinnam wejść do środka butiku Hermes, stwierdziłam, że lepiej nie i udałam się w kierunku butiku Louis Vuitton, a tam trafiłam na całkiem miłą obsługę. Torebka, którą chciałam była dostępna, co mnie jeszcze bardziej ucieszyło. Kilka minut później przyszła inna klientka, która miała ochotę na tę samą torebkę. Niestety lub stety dla mnie, moja była ostatnia 🙂 .

Sklep Louis Vuitton

Do domu wracałam więc w wyśmienitym nastroju. Pogoda nam się udała (chwilę po powrocie do domu zaszło słońce i zrobiło się zimno), nie było korków, moja wymarzona torebka była dostępna i zrobiliśmy zdjęcia na bloga. Same plusy, a teraz szlaban na większe zakupy przynajmniej do świąt, chyba że… 😉 Hmm tego Wam nie mogę zdradzić 😉 .

Szara sukienka

Zakupy w Louis Vuitton

 

 

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *