Idealne botki na jesień

Od dawna marzą mi się botki od Christiana Louboutina. Nie byle jakie. Mam na oku konkretny, od dawna upatrzony model Belle. Te botki są na prawdę idealne. Są cudownie wyprofilowane, mają idealną wysokość obcasa (8,5 cm), są eleganckie i nadają się zarówno do jeansów jak i spódnic. Ich ogromna wada to cena – obecnie 725 euro. Nie chcę obecnie tyle wydawać na buty więc zaczęłam poszukiwać alternatywy.

Z rezygnacją przeglądałam kolejne strony internetowe w poszukiwaniu podobnie wyprofilowanych botków (nie lubię kiedy obcas jest mocno cofnięty do środka buta) i nic mi się nie podobało. Po przeglądnięciu chyba 26 stron na Zalando moja rezygnacja sięgnęła zenitu, aż nagle chwilę przed wyłączeniem przeglądarki wpadłam na te oto botki. Przypadek lub pozytywne zrządzenie losu? Nie wiem, ale spodobały mi się.

botki zamszowe

Wstrzymałam się jednak z zakupem bo chciałam jeszcze przemyśleć, czy aby na pewno je chcę. Na drugi dzień Zalando wysłało mi na maila rabat 20% (nie wiem jak oni to robią) i wszystkie moje wątpliwości przepadły. Bez wahania złożyłam zamówienie.

Po rozpakowaniu przesyłki od razu buty mnie oczarowały. Są miękkie, solidnie wykonane, świetnie wyprofilowane. Są idealne!! Perfekcyjne do spodni i do spódnic czy sukienek. Obcas ma 8,5 cm czyli taki jaki powinien być, a cena kilka razy niższa od tej za Belle. Jeżeli Zalando zaopatrzy mnie w kolejny kod rabatowy to chyba zamówię te same tylko w innym kolorze (są jeszcze dostępne w beżu).

Dla zainteresowanych wrzucam linka bezpośrednio do botków:

no products

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *