Stylizacja z plisowaną spódnicą Zara Studio

Mój dzisiejszy outfit to prosta stylizacja z plisowaną mini spódnicą. To jedna z tych stylizacji, którą mogłabym nosić codziennie. Spódnica, czarne rajstopy, cienki golf i botki na obcasie. Uwielbiam to połączenie. Prosty outfit, a jednak zawsze przyciąga wzrok i to nie tylko płci męskiej haha 😀 . Dla tych, którzy zastanawiają się czy chodzę tak codziennie.. odpowiedź brzmi nie. Do pracy preferuję dłuższe spódnice.

A propos spódnic … Zazwyczaj w sezonie zimowym w Zarze pojawiały się fajne modele. Zazwyczaj bo w tym sezonie nie ma nic. Tę plisowaną kupiłam w ubiegłym roku i uważam ją za świetny zakup. Jakiś czas temu widziałam podobną w Miu Miu i prawie ją kupiłam. Prawie bo ostatecznie stwierdziłam, że zbieram przecież fundusze na nową torebkę. Liczyłam na fajne nowości w Zarze, a tymczasem nic mi się nie podoba.

W tym sezonie obiecałam sobie jednak, że kiedyś kupię jakąś fajną sukienkę bądź spódnicę od topowego projektanta. Póki co przeglądnęłam modele i ceny. O ile znalazłam kilka fajnych rzeczy, to ceny niestety powalają. Cóż pomarzyć można 😀 hehe.

Życzę Wam udanego niedzielnego popołudnia! Buziaki.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *