Moja aktualna kolekcja torebek (11.2017)

Pytacie mnie ostatnio o to jakie aktualnie posiadam torebki i co się pozmieniało w mojej kolekcji. Oto odpowiedź 😉

kolekcja torebek

 

Torebki, które aktualnie posiadam:

1. Chanel Square Mini Flap

Na tę torebkę chorowałam bardzo długo. Początkowo chciałam ją mieć w skórze caviar, ale nie było takiej w butiku więc wzięłam tę. Czy żałuję? Nie! skóra jagnięca jest piękna. Jest miękka, błyszcząca i bardzo ekskluzywna. Niestety jest też bardzo delikatna, ale to nie przeszkadza mi w użytkowaniu tej torebki.

2. Chanel Boy Wallet On Chain

Jeżeli ktoś kupuje pierwszą torebkę Chanel to często decyduje się na WOC. Dlaczego? Dlatego, że to jedna z najpraktyczniejszych torebek Chanel i zarazem najtańszych. Można ją nosić jako crossbody, można nosić na ramieniu lub jako kopertówkę. Większość ludzi decyduje się na klasyczną wersję WOC. Ja zdecydowałam się na wersję Boy, gdyż miałam już wtedy dwie torebki w klasycznym stylu. W dodatku chciałam aby mój WOC był w gładkiej skórze cielęcej, a ta wersja występowała wtedy tylko w modelu Boy. Torebka na żywo prezentuje się cudownie i jest jednym z moich najlepszych zakupów.

3. Chanel Rectangular Mini

Kolejna torebka, na którą chorowałam. Uwielbiam małe torebki. Są lekkie i pasują do wszystkiego. Na co dzień nie noszę dużo rzeczy przy sobie więc ten rozmiar sprawdza się idealnie. Chętnie przygarnęłabym kiedyś jeszcze jedną w jasnym kolorze. Kiedyś… za kilka lat 😉 .

 

4. Valentino Lock Small

To cukiereczek w mojej kolekcji. Nie noszę tej torebki często, ale gdy już noszę to zawsze staram się ją dopasować do jakiejś bombowej stylizacji. Kolor tej torebki i kształt są idealne. Razem z moimi szpilkami Valentino tworzy ona idealny duet.

5. Louis Vuitton Favorite MM Monogram

To jedna z moich pierwszych drogich torebek. Swojego czasu używałam ją bardzo często. Obecnie nieco rzadziej. Ta torebka świetnie sprawdza się w podróży, jest wytrzymała i pasuje niemal do wszystkiego. Uwielbiam ją nosić także jako kopertówkę w trakcie wieczornych wyjść. Kiedyś chciałam ją sprzedać, ale ostatecznie zostałą ze mną i raczej już nie zdecyduję się jej wystawić na sprzedaż.

6. Michael Kors Jet Set Travel

To moja go to torebka na co dzień. Jest bardzo wytrzymała i pakowna. Nie straszne są jej żadne warunki atmosferyczne. Jednocześnie jest ona bardzo urocza i pasuje do większości stylizacji.

 

I to na tyle. Obecnie nie posiadam więcej torebek. Pytałyście też czy planuję w przyszłości zakup jakiejś nowej torebki. Moja odpowiedź brzmi tak. Po sprzedaniu Chanel Jumbo brakuje mi nieco większej torebki w mojej kolekcji. Kolejny zakup zaplanowałam na rok 2018. W tym nie planuję więcej żadnych zmian 🙂 .

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *