Co robię kiedy nie wiem w co się ubrać?

Oto moja mała tajemnica 😀 . Czasami kiedy nadchodzi mnie wena (i jednocześnie nie mam ochoty na czytanie moich książek) lubię komponować wirtualne stylizacje. Zawsze pomagają mi one w sytuacjach, kiedy nie wiem w co się ubrać, nic mi się nie podoba i wydaje mi się, że we wszystkim wyglądam źle. Taki moment niestety dopadł mnie wczorajszego dnia, więc postanowiłam podzielić się z Wami moją metodą. Usiadłam wczoraj do komputera i przeszukałam moje propozycje zestawów. Na dysku odnalazłam tę oto stylizację stworzoną wirtualnie jakieś 3 lata temu. Spodobała mi się bardzo, zwłaszcza, że wszystkie niezbędne elementy posiadam w swojej szafie.

Szary luźny sweter to klasyk, czarne jeansy są w mojej szafie elementem koniecznym. Torebkę Korsa także posiadam. Zawsze patrzę jakie ubrania posiadam aktualnie w szafie i staram się z nich stworzyć kilka różnych zestawów, tak aby mój outfit nie powtarzał się zbyt często.

Zadanie z pozoru wydaje się banalne, ale uwierzcie mi, że przy moim tempie życia, nie mam codziennie wystarczająco czasu aby myśleć w czym będę dobrze wyglądać. Nie mam czasu na to aby prasować codziennie lub prać na bieżąco. Moja stylizacja jest jednak dla mnie bardzo ważna. To część mojej pracy, która wymaga ode mnie dobrego wyglądu oraz dużej pewności siebie. Dobrze dobrana stylizacja bardzo mi pomaga 😉 .

Ciekawe jakie Wy macie sposoby na nienaganny wygląd 🙂 !

 

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *