Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło!

Dzień dobry! Jaka dziś u was pogoda? U mnie leje deszcz i jest zimno. Pogoda jak w listopadzie. Cóż.. nawet taka pogoda ma swoje zalety. Mimo, że pierwotnie planowałam pojechać na zakupy w poszukiwaniu jesiennego płaszcza to jednak postanowiłam odpuścić i spędzić dzień z kawą/herbatą czytając książki i i przygotowując się do egzaminu.

Planowałam przygotować w ten weekend również nowy materiał na bloga, ale pogoda spłatała figla. Chybaże chcecie zobaczyć jak chodzę ubrana po domu 😀 !? Właściwie nie jest to taki zły pomysł! Od początku powiedziałam sobie, że na moim blogu będę umieszczać stylizacje, które są prawdziwe i które na co dzień noszę. Przebieranie się w fikuśne ubrania (w których normalnie nigdy nie wyszłabym do ludzi) tylko po to aby wrzucić posta na bloga to zdecydowanie nie dla mnie. Zależy mi aby moja strona była zbiorem codziennych inspiracji dla osób odwiedzających moją stronę.

Tak więc postanowione! Wrzucę dziś lub jutro na bloga mój “domowy outfit” haha. Pogoda może nie dopisuje, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Lepiej przygotuję się do egzaminu, mam więcej czasu na sport w ten weekend i w dodatku podzielę się z Wami tym jak wyglądam, kiedy nie wychodzę przez cały dzień z domu. Co za świetny plan na spędzenie soboty! Mam nadzieję, że i Wy spędzacie weekend dokładnie tak jak lubicie lub jak sobie zaplanowaliście.

Buziaki,

D.

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *