Porządki w szafie

Moja garderoba choć nie duża, to jest podzielona na kategorie. W jednej części leżą swetry, w innej spodnie, a w jeszcze innej wiszą koszule. Moja garderoba to tak na prawdę jedna szafa i jedna spora komoda. Obecnie najwięcej problemów sprawia mi zapanowanie nad ładem wsród moich koszul. Mam ich całkiem sporo, a miejsca w szafie znacznie mniej. Na szczęśnie koszule noszę praktycznie codziennie, więc nigdy wszystkie z nich jednocześnie nie wiszą na wieszakach. Niedawno postanowiłam uporządkować tę część garderoby. Dobrałam wieszaki pod kolor mojej szafy, a półkę znajdującą się bezpośrednio pod wiszącymi ubraniami przeznaczyłam na przechowywanie mojej torebki Chanel Jumbo.

Moja szafa (jak i wystrój całego mieszkania) jest w kolorze białym. Uwielbiam ten kolor w mieszkaniu, szczególnie w połączeniu ze srebrem i szarościami. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem dużej szafy z ogromną ilością półek. Wydatek to kilka tysięcy złotych, co póki co skutecznie mnie powstrzymuje. W niedalekiej przyszłości planuję przeprowadzkę do innego miasta i ostatnią rzeczą jaką bym chciała, to to aby moja nowa szafa zniszczyła się w trakcie przewożenia mebli. Zaczekam więc z realizacją tego pomysłu 🙂 .

Jak widzicie moja kolekcja koszul Ralph Lauren jest dość spora. Do tej pory były to moje ulubione koszule. Były… bo na wyprzedaży upolowałam idealnie skrojoną koszulę COS, która skradła moje serce. Na zdjęciu nie możecie jej zobaczyć, gdyż obecnie jest ona w praniu. Planuję jednak w najbliższym czasie stylizację z nią roli głównej więc niedługo sami ocenicie, czy koszula ta faktycznie tak dobrze się prezentuje! 🙂

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *