Czas na trochę odpoczynku

Ostatnie dni były bardzo intensywne. Za mną masa pokonanych kilometrów w powietrzu jak i na lądzie. Było dużo stresu i ledwo przespanych nocy. Dziś w końcu jest niedziela, którą zamierzam spędzić w domu popijając kawę i herbatę. Od miesiąca nie uprawiałam sportu i mam masę zaległości w nauce do moich egzaminów. Maj się zbliża, a ja mam do przerobienia jeszcze całe trzy moduły. Plan na dziś oprócz podziwiania mojej nowej torebki i picia herbaty to wygodne rozłożenie się na sofie z moimi książkami.

Ostatni miesiąc był także dość intensywny pod względem zakupów. Chanel stało się moją małą obsesją! Kupiłam dwie pary butów i torebkę. W skutek tego dostałam zaproszenie na prezentację nowej kolekcji Chanel w jednym z butików. Nie ukrywam, że zrobiło mi się bardzo miło czytając tę wiadomość. Tym bardziej, że nie należę do grupy top klientów. Przyszły tydzień zapowiada się również bardzo intensywnie więc nie wiem czy znajdę czas aby pojechać jeszcze do butiku. Aby móc sobie pozwolić na zakupy w butiku najpierw trzeba te pieniądze zarobić 😉 . Jeżeli nie tym razem to może dostanę taką propozycję kiedyś drugi raz.

BTW. wczoraj moja Chanelka wyszła ze mną na spacer. Obawiałam się jej ciężaru, bo do najlżejszych nie należy. Część czasu spędziłam jednak w samochodzie, a drugą część spacerując. Dałam radę. To typowa torebka na co dzień! 🙂

 

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *