Chanel Mini Square – kolejna Chanelka w mojej kolekcji

W ubiegłym tygodniu kupiłam drugą torebkę Chanel (pierwszą możecie zobaczyć tutaj). Tym razem padło na Square Mini. To torebka, na którą czekałam kilka miesięcy. Pierwotnie chciałam ją mieć w skórze caviar, jednak gdy tylko pojawiła się ona w skórze lamb podjęłam niemal natychmiastową decyzję o jej zakupie.

Skóra lamb jest piękna. To kwitesencja luksusu. Jest niestety bardzo delikatna przez co wymaga szczególnej uwagi podczas użytkowania. Nie jest jednak na tyle delikatna aby zrezygnować totalnie z zakupu tego rodzaju skóry. Drobne rysy można bardzo łatwo i szybko rozmasować.

Moja Mini ma oczywiście złoty łańcuszek. Nie jest to jednak typowy złoty kolor, który możemy zobaczyć w większości torebek Chanel. Tym razem Mini zostały wypuszczone z łańcuszkiem w tzw. kolorze champagne gold. To bardzo jasny odcień złota. Ten kolor jest piękny i niezmiernie subtelny!

Moja kolekcja Chanel powiększyła się w ogromnym tempie. Obecnie planuję trochę zwolnić i nacieszyć się zakupami z ostatnich tygodni. Co zarazem oznacza, że na blogu pojawi się seria postów z moimi stylizacjami 🙂  – również z wykorzystaniem moich chanelek 😉 . Zapraszam więc do śledzenia!

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *