Wyprzedaże kosmetyczne

Wyprzedaż to nie tylko ubrania i buty. Wyprzedaż to także kosmetyki. Na tegorocznej wyprzedaży do tej pory kupiłam “jedynie” sandały Chanel. Więcej właściwie nie miałam w planach. Zauważyłam jednak, że serum do twarzy, które od jakiegoś czasu chciałam przetestować jest mocno przecenione w drogerii, w której przeważnie robię zakupy.

Dobrze się złożyło bo właśnie skończyło mi się moje serum na przebarwienia Shiseido więc tak czy siak musiałam kupić jakiś nowy produkt. Moje nowe serum to również produkt Shiseido, a dokładnie Facial Concentrate. To serum w ampułkach przeznaczone do odżywienia suchej skóry. Cena regularna to około 98 Euro, a mi udało się je kupić za 60 Euro – czyli niemalże 40% taniej. To chyba niezły deal, nieprawdaż 🙂 ?

Drugi produkt to pianka do mycia twarzy Shiseido dla mojego męża. Dobrze się złożyło bo jemu akurat także skończyła się poprzednia pianka. Cena regularna tego produktu to około 32 Euro, a ja ją kupiłam za 19 Euro. Uważam to także za super deal!

Podobają mi się takie wyprzedaże! Dokładnie w tym czasie, kiedy musiałam zamienić zużyte kosmetyki nowymi i w dodatku zostały przecenione dokładnie te kosmetyki, których potrzebowałam. Spójrzcie również ile dostałam próbek 🙂 . Zakupy uważam za udane!

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *