Sandały Chanel

Miniony weekend minął pod znakiem zakupów. W planach miałam poszukiwania mojej wymarzonej torebki Chanel, której niestety nie było w butiku. Przeglądając inne dostępne produkty moją uwage zwróciły jasne sandały wysadzane “perłami”.

Te sandały były oczywiscie na mojej wish liscie jednakże w kolorze czarnym. Na żywo kolor kremowy wygladał tak uroczo, że postanowiłam je zmierzyć i okazało się, że buty są na wyprzedaży. Cena była obniżona o 30% co przy ich wyjsciowej cenie dało w sumie niezły rabat. Pomyślałam wtedy tylko, że mam bardzo dużo jasnych ubrań, które mogę bez problemu sparować z tymi sandałami i poprosiłam konsultantkę o ich spakowanie 🙂 .

 

Miałam dużo szczęścia, że te sandały były dostępne w moim rozmiarze. Jestem nimi absolutnie zachwycona i ciekawa tego jak będzie sprawować się skóra jagnięca, z której są wykonane. O czarnych sandałach zapominam. Te wystarczą mi w zupełności.

Zakupy w miniony weekend zdecydowanie zaliczam więc do udanych! Kolejne cudowne buty dolaczyły do mojej kolekcji.

Share:

2 Comments

 1. February 3, 2017 / 7:36 pm

  No no…cudne. Co prawda na sandały Chanel raczej sobie nie pozwolę, ale taki wzór bardzo mi się podoba. Chyba się rozejrzę za podobnymi <3

  • Dorota
   February 3, 2017 / 9:52 pm

   Dziękuję 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *