Chanel Slingbacks

Te buty wzbudzają często skrajne emocje. Przez niektórych są wyśmiewane, przez niektórych uwielbiane. Ja należę do drugiej grupy, choć przyznam, że potrzebowałam czasu aby się do nich przekonać. Kulminacyjny moment nastąpił kiedy zobaczyłam je na żywo w butiku. Wtedy zrozumiałam dlaczego tak wiele kobiet je uwielbia!

Klasyczne czółenka z otwartą piętą w kolorze beżowo-czarnym są idealnym dodatkiem do mojej garderoby. Wyglądają cudnie na stopach i są niesamowicie wygodne. Ich znalezienie było sporym wyzwaniem, ale udało się! 🙂

Moje nogi wyglądają o wiele lepiej w butach na obcasach (choćby niskich). A więc wisienką na torcie jest dla mnie to, iż mają one delikatny obcas. Jest on na tyle wysoki, że wysmukla nogi i na tyle niski, że można w tych butach z powodzeniem chodzić cały dzień bez bólu stóp.

To już moja druga para butów od Chanel. Na mojej liście jest jeszcze przynajmniej jedna para nad którą się mocno zastanawiam. Jeżeli chcecie wiedziec czy sie na nią zdecydowałam to zapraszam oczywiście do śledzenia bloga 🙂 !

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *