Szpilki Valentino

Wspomniałam kilka postów temu, że znalazłam idealne buty. Co oznacza dla mnie pojęcie idealne buty? Szpilki, ale nie za wysokie. Obcas 8 cm jest idealny. Do tego kolor nude, ale bardziej w kierunku różu niż beżu. Buty muszą być ze skóry, matowej najlepiej bo za “patent” nie przepadam. Poszukiwania zakończyłam! Znalazłam szpilki Valentino, które spełniły moje wszystkie wymagania.

Ten model buta to najnowszy model Valentino z rodziny “rockstud”. Dostępny na rynku od roku, może od 1,5. Niestety kolor Poudre w matowej skórze jest bardzo ciężko dostępny. Ten odcień różu to już kultowy kolor Valentino. Jest piękny, delikatny i bardzo dziewczęcy. Nie ma się co dziwić, że buty lub torebki w tym kolorze zawsze szybko się wyprzedają.

Z uwagi na zimę buty muszą niestety nieco poczekać na swoją premierę. Oczywiście nie byłabym sobą gdybym zaraz po rozpakowaniu nie nosiła ich przez cały dzień w domu. Pierwsze wrażenie: są idealne! Mega wygodne! Wysokość obcasa jest idealna! Nie mogę się doczekać, kiedy w nich wyjdę, zwłaszcza w połączeniu z moją torebką Valentino, która notabene jest dokładnie w tym samym kolorze co buty. Wiosno przychodź 😉

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *