Spódnicowe wyzwanie – część 2

Moje spódnicowe wyzwanie zostało zakłócone niespodziewaną podróżą służbową. Z tego też powodu w ostatnim tygodniu nie pojawił się żaden nowy wpis na stronie. Dziś wracam do Was ze zdjęciami spódnicy, którą ostatnio kupiłam w Massimo Dutti. To złota, cekinowa spódnica, która idealnie nadaje się na jesienno-zimowe imprezy bądź imprezę sylwestrową.

 

Dlaczego tylko jesienno-zimowe? Otóż nie potrafię się przełamać i nałożyć takiej spódnicy mając cienkie rajstopy bądź całkiem gołe nogi. Takie połączenie wygląda na mnie fatalnie! I choć u innych często mi się podoba (przykład dominica888 z instagrama) to na sobie nie potrafię sobie tego zwyczajnie wyobrazić. Czarne rajstopy idealnie tonują na mnie nieco kiczowaty charakter złotego koloru. Może w przyszłości uda mi się przełamać i dobrać odpowiednio inne części garderoby aby cały outfit wyglądał dużo lepiej w wiosenno-letnim okresie.

Dziś jednak zestawienie złotej spódnicy, czarnych rajstop i czarnych szpilek (niestety ich nie widać na zdjęciu). Wygląda całkiem nieźle! Zamierzam wykorzystać to połączenie na zbliżające się Christmas Party w mojej pracy. Dorzucę do tego czarny kaszmirowy sweter i złotą broszę. Będzie elegancko, będzie szykownie, będzie 100% w moim stylu 🙂 .

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *