Kosmetyki SK-II

Mogłabym mieć jedne baleriny i jedną torebkę w szafie, ale nie przeboleje szarej, zmęczonej i przesuszonej cery. Wychodzę z założenia, że ani najpiękniejsza bluzka, ekstra spodnie lub super torebka nie poprawią mojego wyglądu jeżeli moje ciało, cera i włosy wyglądają fatalnie.

Kosmetyki SK-II

Ostatnio moją cerę dopadł kryzys. Burza hormonów i ogrom stresu znacząco odbiły się na stanie mojej cery, włosów i ciała. Nie miałam czasu na regularne nakładanie masek pielęgnacyjnych czy peelingowanie buzi. Efekt: szara, zmęczona cera i osłabione włosy. W takich momentach zawsze zastanawiam się jak poprawić pielęgnację aby efekty były szybko widoczne. Przeglądając dostępne produkty na rynku znowu uległam pokusie posiadania kosmetyków z najwyższej półki. Zamówiłam starter SK-II, w którego skład wchodzi Facial Treatment Essence, Lotion i Treatment Mask. Kosmetyki testuję od jakiegoś czasu i jak narazie wiem, że moim kolejnym kosmetycznym zakupem będzie pełnowymiarowa butelka toniku. Jej cena jest kosmicznie wysoka (prawie 80 Euro za 160 ml), ale dla pięknej cery jestem w stanie poświęcić dużo! Moim celem jest nieskazitelna cera, na którą nie będę nakładać korektora ani podkładu! Esencja jest kolejnym hitem. Od kiedy jej używam moja cera promienieje! Nie mam ani jednej suchej skórki na twarzy, a małe rany po lekkim trądziku, który dopadł mnie w ostatnich dwóch miesiącach, goją się w ekspresowym tempie.

SK-II to moja nowa kosmetyczna miłość. Zamierzam zainwestować w kilka innych kosmetyków tej marki i już nie mogę się doczekać kiedy trafią one w moje ręce 🙂 .

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *