Jakość ponad ilość

Minęło trochę czasu od napisania ostatniego posta. W tym czasie zdecydowanie dojrzało moje podejście do życia. Wykorzystując przeprowadzkę postanowiłam uporządkować moją szafę. Od kiedy pamiętam wolałam zainwestować w jakość, a nie w ilość. Mimo wszystko jednak zdarzały mi się słabe momenty kiedy potrafiłam wydać krocie w sieciówkach na ciuchy, których po pierwsze nie potrzebowałam, a po drugie ich jakość pozostawiała wiele do życzenia.
Od teraz postanowiłam inwestować tylko w rzeczy, które:
1. Na prawdę potrzebuję
2. Mają odpowiednią jakość (tak w sieciówkach też można znaleźć ubrania dobrej jakości)
3. Uzupełniają się z innymi rzeczami w mojej garderobie.
Stworzyłam listę rzeczy, z których posiadania będę dumna! Są to w dużej mierze ubrania i akcesoria od najlepszych projektantów. Kosztują krocie, ale who cares! Jeśli chcecie zobaczyć jak będzie rozwijać się moja garderoba to zapraszam do śledzenia bloga.
A poniżej mały kolaż kilku zakupów z ostatnich miesięcy, które co prawda pokazywałam już na instagramie. Teraz przyszła pora na premierę na blogu!

quality over quantity 1500
Share:

2 Comments

 1. November 3, 2016 / 12:00 am

  Ten blog, to zdecydowanie coś, co polubię! Też stawiam na jakość, nie na ilość, choć nie zawsze tak było. Ale odkąd w moje chciwe ręce wpadła pierwsza rzecz światowego domu mody, a mianowicie wspomniany przez Ciebie kaszmirowy szal Burberry, wszystko się zmieniło. I bardzo dobrze!

  Pozdrawiam :*

  • D.
   November 3, 2016 / 7:33 pm

   Dziękuję za miłe słowa 🙂
   Oby szal się dobrze nosił! Ja na kolejną jesień mam w planie zakup drugiego 🙂

   PS. Podoba mi się również Twój blog. Lubię Twój styl!! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *